Szczecin

Stare Miasto, ul. Wielka Odrzańska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
MRK00559
Numer oferty
402269
Cena
5 500 PLN
Powierzchnia
74,91 m2
Cena za m2
73,42 PLN
Rynek
Wtórny
Piętro
1
Liczba pięter
5
Rok budowy
2021
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Sportowo/Rekreacyjne, Medyczne, Handlowo/Usługowe, Gastronomiczne, Biurowe, Inne
Liczba pokoi
3
Stan budynku
Idealny

Opis nieruchomości

Przedstawiamy ofertę wynajmu lokalu usługowego w idealnym miejscu do prowadzenia Twojego biznesu.

DANE PODSTAWOWE:
- Lokalizacja: unikalny i prestiżowy punkt Szczecina – Stare Miasto (ulica Wielka Odrzańska).
- Położenie w budynku: pierwsze piętro (z widokiem na Odrę).
- Przedmiotową nieruchomość tworzą dwa lokale sąsiadujące ze sobą i połączone podwójnymi drzwiami, o łącznej powierzchni użytkowej 74,91m2.

PROGRAM UŻYTKOWY:
- Przeznaczenie: działalność usługowa (np. usługi medyczne, gabinety lekarskie, kancelarie, biura).
- Układ funkcjonalny: lokal o nieograniczonych możliwościach aranżacyjnych. W skład nieruchomości wchodzi 3 pomieszczenia biurowe/pracownie, aneks kuchenny, 2 łazienki.
- Wysokość lokalu: 3,35 m (zgodnie z wymogami na przeznaczenie medyczne).
- Wystawa okien: od strony południowo-zachodniej (z widokiem na Odrę).
- Duże witryny okienne dobrze doświetlają lokal oraz umożliwiają instalację reklamy Twojej firmy (od strony wewnętrznej lokalu).
- Dwa wejścia do nieruchomości: z korytarza oraz z klatki schodowej na pierwszym piętrze (po wyjściu z windy).

INSTALACJE:
- Nieruchomość wyposażona w podstawowe instalacje (centralnego ogrzewania, elektryczną, wodę zimną, wodą ciepłą, kanalizację) oraz w instalacje techniczne (internet, domofon z kontrolą dostępu).
- Lokal posiada klimatyzację oraz ciepło technologiczne umożliwiające zastosowanie klimakonwektora z funkcją grzania i chłodzenia.
- Wentylacja bytowa mechaniczna wywiewna (w łazience oraz w aneksie kuchennym). Dodatkowa oddzielna instalacja wentylacji mechanicznej, nawiewno-wywiewna, która może być przeznaczona dla celów prowadzonej działalności (np. medycznej).

STANDARD WYKOŃCZENIA:
- Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie, z wykorzystaniem materiałów o podwyższonej jakości. Łazienki wyposażone w kabinę prysznicową, umywalkę, muszlę wc. Aneks kuchenny wyposażony w lodówkę i zmywarkę.
- Pomieszczenia przygotowane do indywidualnych potrzeb Najemcy, któremu pozostaje tylko wyposażenie lokalu we własne meble i sprzęt potrzebny do prowadzenia działalności.

BUDYNEK:
- Budynek oddany do użytku w 2021 roku został zrealizowany według nowoczesnej koncepcji architektonicznej, która z jednej strony harmonizuje z otoczeniem Starego Miasta, z drugiej podkreśla oryginalność tego wyjątkowego miejsca, które stanie się znakiem rozpoznawalnym przez Twoich Klientów.
- Budynek wyposażony w portiernię oraz dwie windy.
- Budynek bezpieczny, posiada system sygnalizacji pożarowej oraz wewnątrz i na zewnątrz monitorowanie kamerami.

WARUNKI NAJMU:
1) Opłaty miesięczne:
a) czynsz najmu (dla właściciela): 5.500 PLN netto
b) czynsz administracyjny wg stanu obecnego (obejmuje m.in.: koszty zarządu, monitoring, śmieci, zaliczki na: wodę i kanalizację oraz centralne ogrzewanie): 681,73 PLN
c) opłaty za media (poza czynszem, wg zużycia): energia elektryczna (ENEA).
2) Opłaty jednorazowe: kaucja gwarancyjna (rozliczana po zakończeniu najmu) w wysokości 3-miesięcznego czynsz najmu;
3) Minimalny okres najmu: 24 miesiące (z opcją kontynuacji).
4) Uwagi: Płatnikiem podatku od nieruchomości jest właściciel nieruchomości.

LOKALIZACJA:
Budynek z przedmiotowymi lokalami położony jest w samym sercu Starego Miasta, w rozpoznawalnym punkcie Szczecina, przy ul. Wielkiej Odrzańskiej, która w ostatnim czasie przeszła swój renesans. W sąsiednich kamienicach funkcjonują lokale gastronomiczne (kawiarnie i restauracje) oraz lokale biurowe (kancelarie prawnicze i notarialne). Niepowtarzalny widok z okien na Odrę, podkreśli prestiż Twojej Firmy.

Zapraszamy na prezentację tej wyjątkowej oferty!

Kontakt

Adam Markowski

Adam Markowski

Telefon:
+48 609 333 444
E-mail:
adam@markowscy.pl
Numer licencji:
19231

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Markowscy Nieruchomości Mieczysława Markowska, z siedzibą w Szczecinie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Markowscy Nieruchomości Mieczysława Markowska, z siedzibą w Szczecinie. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).