Szczecin

Śródmieście-Centrum, ul. 3 Maja

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
MRK00618
Numer oferty
418138
Cena
245 000 PLN
Powierzchnia
37,05 m2
Cena za m2
6 612,69 PLN
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1900
Piętro
2
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Widna
Piwnica
Tak

Opis nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,05m2 położone na drugim piętrze w ocieplonej kamienicy w centrum Szczecina. Nieruchomość znajduje się przy ulicy 3 Maja w drugiej linii zabudowy. Nie jest to typowa oficyna, gdyż z okien rozpościera się widok na ogromne podwórze, na którym nie brakuje krzewów, drzewek i ławek do wypoczynku.

Położenie nieruchomości jest niewątpliwie największym atutem oferty. Mieszkanie znajduje się zaledwie 3 minuty na pieszo od dworca PKP oraz dworca PKS. Bezpośrednio przy nieruchomości znajdują się linie komunikacji miejskiej (linia tramwajowa i autobusowa), które poprzez położenie nieruchomości w drugiej linii zabudowy są nieuciążliwe, gdyż okna od mieszkania wychodzą na ciche i spokojne podwórze.

Mieszkanie składa się z salonu o powierzchni 18,15m2, mniejszego pokoju o powierzchni 7,93m2, kuchni 7,01m2, toalety 1,04m2 oraz przedpokoju 2,92m2. Mieszkanie oferowane jest do sprzedaży w standardzie podstawowym - do własnej aranżacji. Obecnie pokoje są przechodnie (z większego pokoju wchodzimy do mniejszego), ale istnieje możliwość wykonania drobnej przebudowy tak aby pokoje były rozkładowe (cienkie ściany między pokojami i przedpokojem). Część kuchni była do niedawna zaadoptowana pod kątem małej łazienki (prysznic) i można do tego układu z powrotem wrócić.

Czynsz do zarządcy na poziomie 293 zł. Ogrzewanie elektryczne. Ciepła woda do tej pory była pobierana z bojlera gazowego znajdującego się w kuchni, który został zdjęty, ale można niewielkim kosztem zamontować go z powrotem. Wszystkie okna PCV.

Oferta godna polecenia !!! Zapraszamy do obejrzenia mieszkania !!!

Kontakt

Marcin Markowski

Marcin Markowski

Telefon:
+48 790 333 444
E-mail:
marcin@markowscy.pl
Numer licencji:
4449

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Markowscy Nieruchomości Mieczysława Markowska, z siedzibą w Szczecinie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Markowscy Nieruchomości Mieczysława Markowska, z siedzibą w Szczecinie. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).