Szczecin

Warszewo, ul. Duńska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
MRK00322
Numer oferty
344584
Cena
1 100 PLN
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
29,73 PLN
Piętro
0
Liczba pięter
4
Rok budowy
2005
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Liczba pokoi
2
Zaplecze socjalne
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Oferta wynajmu gabinetu kosmetycznego usytuowanego na Warszewie przy ul Duńskiej. Cały lokal posiada dwa pomieszczenia jako gabinety kosmetyczne, kuchnię , łazienkę , przedpokój , miejsca parkingowe. Ofertą wynajmu jest jedno z dwóch głównych pomieszczeń - około 10m2 (w drugim pomieszczeniu w lokalu prowadzony jest od kilku lat gabinet kosmetyczny). Pomieszczenie umeblowane pod gabinet w którym znajduje się umywalka i prysznic oraz meble. Dodatkowo dla klientów przyszłego Najemcy (wspólnie z drugim gabinetem) poczekalnia i toaleta oraz mała przestrzeń np. na manicure (widoczna na zdjęciu). Opłata miesięczna za gabinet to 1100 zł (w tym już czynsz) plus ochrona oraz liczniki (gaz i prąd). Polecamy ze względu na atrakcyjną lokalizację !!!

Kontakt

Marcin Markowski

Marcin Markowski

Telefon:
+48 790 333 444
Email:
marcin@markowscy.pl
Numer licencji:
4449

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Markowscy Nieruchomości Mieczysława Markowska, z siedzibą w Szczecinie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Markowscy Nieruchomości Mieczysława Markowska, z siedzibą w Szczecinie. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).