Rurzyca

ul. Żytnia

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
MRK00436
Cena
89 900 PLN
Powierzchnia działki
929 m2
Cena za m2
96,77 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
30
Długość działki (mb.)
31
Kształt działki
Kwadrat
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Rurzyca - gmina Goleniów (zaledwie 25 minut od centrum Szczecina, niecałe 15 minut do granic Szczecina). W cenie działki ujęty jest również udział w drodze wewnętrznej, dojazdowej do działki.

Powierzchnia działki to 929m2. Położona jest na terenie płaskim. Działka ma kształt zbliżony do kwadratu (30 metrów długości na 31 metrów szerokości). Wjazd na działkę od północy zaś ogród przewidziany od południa.

Działka z wydanym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego (projekt indywidualny - parter 120m2, salon, kuchnia, pom. gospodarcze, dwa pokoje, łazienka i wc) z poddaszem do adaptacji (planowo 3 pokoje, garderoba i duża łazienka).

Dookoła powstaje nowa zabudowa jednorodzinna. Sąsiednia działka już ogrodzona i przygotowywana do zabudowy.

Energia elektryczna na działce (skrzynka Enea przy działce). Woda: ujęcie własne, kanalizacja bezodpływowa (szambo). W projekcie przyjęta została pompa ciepła (aktualnie brak gazu), lecz inwestycja budowy gazociągu jest w fazie projektowej.

Przy drodze głównej przystanek komunikacji (Szczecin-Goleniów).

Dzięki wydanemu pozwoleniu możliwość szybkiej budowy.

Oferta godna polecenia ze względu na atrakcyjne położenie działki i możliwość szybkiej budowy swojego wymarzonego domu !!!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Adam Markowski

Adam Markowski

rzeczoznawca majątkowy

Telefon:
+48 609 333 444
Email:
adam@markowscy.pl
Numer licencji:
19231

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Markowscy Nieruchomości Mieczysława Markowska, z siedzibą w Szczecinie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Markowscy Nieruchomości Mieczysława Markowska, z siedzibą w Szczecinie. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).