Dobra

ul. Husarska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
MRK00500
Numer oferty
389103
Cena
114 000 PLN
Powierzchnia działki
750 m2
Cena za m2
152 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
20
Długość działki (mb.)
37.5
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
Tak
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Oferta sprzedaży atrakcyjne usytuowanej działki o powierzchni 750m2 w miejscowości Dobra (zaledwie 12 minut autem do Jeziora Głębokiego). Działka znajduje się przy ulicy Husarskiej w zacisznej i spokojnej okolicy w kompleksie ośmiu działek. Między działkami znajduje się wewnętrzna, utwardzona droga dojazdowa. W cenie jest udział w drodze wewnętrznej.

Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 20m na 37,50m i jest płaska bez zbędnych wzniesień. Z pozostałych siedmiu działek - na czterech już znajdują się budynki wolnostojące (z tego dwa jeszcze w budowie - w tym jeden na sąsiadującej działce). W większości budynki wybudowane w bezpośrednim sąsiedztwie to domy wolnostojące - parter plus poddasze użytkowe. Na oferowanym obszarze brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu zaś jest studium uwarunkowań. Nowy nabywca działki będzie musiał wystąpić o warunki zabudowy.

W chwili obecnej przy samej działce znajduje się gaz (skrzynka). W najbliższym czasie będzie przeprowadzona inwestycja polegające na doprowadzeniu do działki w drodze wewnętrznej sieci wodociągowej (decyzja zatwierdzona pod koniec 2020 roku). Prąd przy głównej drodze w odległości 60 metrów od działki. Na chwilę obecną brak kanalizacji na oferowanym terenie (preferowane szambo ekologiczne).

UWAGA !!! Załączone do oferty zdjęcia wykonane były wiele miesięcy temu i nie ma na nich już powstałych w ciągu ostatnich dwóch lat domów wolnostojących.

Oferta godna polecenia ze względu na atrakcyjne położenie działki !!!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Marcin Markowski

Marcin Markowski

Telefon:
+48 790 333 444
E-mail:
marcin@markowscy.pl
Numer licencji:
4449

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Markowscy Nieruchomości Mieczysława Markowska, z siedzibą w Szczecinie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Markowscy Nieruchomości Mieczysława Markowska, z siedzibą w Szczecinie. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).